Back to top
Τρίτη, 7 Μάιος, 2019 στις 9:00πμ | Κατηγορία: Εκλογές | Ν.Δ.Κ.
ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΣΤΟ ΝΟΜΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ, ΑΝΑ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟ.

Με την εκπνοή της προθεσμίας (τα μεσάνυχτα της Κυριακής 05/05/2019), για  την Περιφέρεια Πελοποννήσου, κατέθεσαν ψηφοδέλτια εννέα (9) συνδυασμοί:

Νέα Πελοπόννησος (Πέτρος Τατούλης)

1.ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΘΕΟΧΑΡΗ

2. ΚΑΤΣΙΑΔΡΑΜΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3. ΚΩΤΣΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΔΙΑΜΑΝΤΗ

4. ΛΑΛΟΥΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5. ΜΗΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ (ΚΟΛΟΒΟΥ) ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

6. ΜΠΑΚΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

7. ΜΠΑΞΕΒΑΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

8. ΜΠΕΡΔΟΥΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

9. ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ – ΚΟΡΩΝΗ ΚΛΗΜΕΝΤΙΝΗ (ΚΛΕΙΩ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

10. ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

11. ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

12. ΤΣΟΥΜΠΛΕΚΑ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΕΝΑ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

 

***

Πρωτοβουλία για την Πελοπόννησο (Παναγιώτης Νίκας)

1. ΔΟΥΡΙΔΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

2. ΚΑΜΠΙΣΙΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΚΑΤΣΙΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

5. ΜΑΓΓΑ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

6. ΜΠΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7. ΡΑΔΑΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

8. ΣΙΟΡΟΒΙΓΚΑ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) του ΧΑΡΙΛΑΟΥ

9. ΣΚΑΝΤΖΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

10. ΤΣΑΤΣΑΡΑΓΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

11. ΤΣΙΓΚΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

12. ΤΣΙΤΟΥΡΑ – ΚΑΖΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

***

Νέοι Δρόμοι (Γιώργος Δέδες)

1. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
2. ΓΚΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΔΑΛΙΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΔΑΝΕΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
5. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΤΖΕΝΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΚΟΝΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
7. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ
8. ΜΠΟΥΡΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
9. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
10. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
11. ΠΑΠΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
12. ΤΣΟΛΟΜΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΙΣΤΟΥ

***

Πελοποννησιακή Συμμαχία (Γιάννης Μπουντρούκας)

1. ΑΔΑΜΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
2. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΔΟΛΙΑΝΙΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΚΑΤΣΟΥΛΩΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
5. ΛΙΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΜΑΡΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7. ΠΑΠΑΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΑ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ
8. ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
9. ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
10. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
11. ΤΖΗΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
12. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

***

Λαϊκή Συσπείρωση (Νίκος Γόντικας)

  1. ΑΔΑΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΒΕΡΓΕΤΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΔΑΜΑΛΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  4. ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  6. ΛΑΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  7. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του  ΗΛΙΑ
  8. ΜΠΟΥΡΣΙΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  9. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  10. ΠΑΝΟΥΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  11. ΠΑΣΠΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  12. ΦΡΑΓΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του  ΙΩΑΝΝΗ

 

***

Πελοπόννησος Οικολογική (Δήμητρα Λυμπεροπούλου)

  1. ΓΑΡΔΙΚΙΩΤΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ
  2. ΓΙΟΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 
  3. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ
  4.  ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ 
  5. ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
  6. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΙΟΥΛΗ)
  7. ΠΑΡΔΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΑ)
  8. ΣΑΡΑΝΤΗ-ΚΥΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΛΕΛΑ)

 

***

Χρυσή Αυγή (Δημήτρης Τζεμπετζής)

  1. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
  3. ΚΑΡΑΒΕΡΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  4. ΚΑΤΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  5. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  6. ΛΑΓΙΟΥ ΑΤΕΤΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  7. ΤΣΙΟΔΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  8. ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΝΟΥ ΞΑΝΘΗ του ΧΡΙΣΟΣΤΟΜΟΥ
  9. ΨΑΡΟΜΠΑ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

 

***

Ανταρσία στο Μωριά

  1. ΓΕΩΡΓΑΝΤΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΗΛΙΑ
  2. ΓΕΩΡΓΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ
  3. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  4. ΗΛΙΑΔΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ-ΔΑΝΑΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
  5. ΚΑΣΣΕΛΟΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΜΠΟΤΣΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  7. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  8. ΠΑΠΑΧΡΟΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  9. ΣΜΑΡΔΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

 

***

Αγωνιστική Συνεργασία Πελοποννήσου (Θανάσης Πετράκος)

  1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΓΚΑΝΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  3. ΔΕΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
  4. ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
  5. ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  6. ΜΑΝΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  7. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  8. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  9. ΣΙΑΧΑΜΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  10. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  11. ΧΟΥΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
Σχολιάστε

Όνομα (υποχρεωτικό)

Email (υποχρεωτικό)

Τηλέφωνο

Σχόλια