Back to top
Πέμπτη, 9 Μάιος, 2019 στις 9:29μμ | Κατηγορία: Ειδήσεις | Ν.Δ.Κ.
ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΙΚΩΝ ΜΠΑΡΩΝ ΣΕ ΓΕΦΥΡΙΑ ΤΗΣ ΒΛΑΧΕΡΝΑΣ

Με άμεσες ενέργειες του Αντιδημάρχου Τεχνικών Υπηρεσιών και Πολεοδομίας Παναγιώτη Σπ. Παπαχρόνη, υλοποιήθηκε αίτημα (αρ. πρωτ.1177/13-1-2016) του προέδρου της τοπικής κοινότητας Βλαχέρνας, για την τοποθέτηση μπαρών σε γεφύρια του χωριού. Ήδη τοποθετήθηκαν μπάρες σε πέντε (5) γεφύρια. Να σημειώσουμε ότι έχει ήδη προγραμματιστεί και τοποθέτηση μεταλλικών μπαρών σε επικίνδυνα σημεία του χωριού (πλησίον ρεμάτων, κλπ), τα οποία θα τοποθετηθούν σύντομα.

foto: tzortzpns

Πέμπτη, 9 Μάιος, 2019 στις 2:19μμ | Κατηγορία: Ειδήσεις | PitPan
Kατασκευή κρασπέδων στον οικισμό της Βλαχέρνας Αρκαδίας

Τη σύναψη Προγραμματικής Σύμβασης, μεταξύ της Περιφέρειας Πελοποννήσου, του Δήμου Τρίπολης και του Περιφερειακού Ταμείου Ανάπτυξης Περιφέρειας Πελοποννήσου για την υλοποίηση του έργου «Κατασκευή κρασπέδων εντός ορίων οικισμού Τ.Κ. Βλαχέρνας Δήμου Τρίπολης» και εξουσιοδοτεί τον Περιφερειάρχη Πελοποννήσου κ. Πέτρο Τατούλη για την υπογραφή της αποφάσισε το περιφερειακό συμβούλιο.

Ένα έργο για το οποίο έχει αναφερθεί πολλές φορές και έχει αναδείξει την αναγκαιότητά του, ο Αντιδήμαρχος Τρίπολης, Παναγιώτης Παπαχρόνης. Πιο συγκεκριμένα θα υλοποιηθούν από την Διεύθυνση Τεχνικών Έργων (έδρας) της Περιφέρειας Πελοποννήσου οι κάτωθι εργασίες:

Διάνοιξη τάφρου σε έδαφος γαιώδες – ημιβραχώδες.

Κατασκευή ρείθρων, τραπεζοειδών τάφρων, κλπ με σκυρόδεμα C16/20.

Πρόχυτα κράσπεδα από σκυρόδεμα.

Τομή οδοστρώματος με ασφαλτοκόπτη.

Αγωγοί αποχέτευσης από σωλήνες PVC-U, DN 160 mm.

Ο συνολικός προϋπολογισμός της εκτέλεσης των προβλεπόμενων υπηρεσιών και εργασιών ανέρχεται στο ποσό των είκοσι τεσσάρων χιλιάδων οκτακοσίων ευρώ (24.800,00€) συμπεριλαμβανομένου του Φ.Π.Α.

Η διάρκεια ισχύος της παρούσας σύμβασης αρχίζει από την υπογραφή της έως την ημερομηνία λήξης των υποχρεώσεων του αναδόχου σύμφωνα με την σύμβαση που θα υπογραφεί για το σκοπό αυτό και δεν θα είναι μικρότερη των τριών (3) μηνών.

Τετάρτη, 8 Μάιος, 2019 στις 4:17μμ | Κατηγορία: Ειδήσεις | Ν.Δ.Κ.
ΤΑΠΤΟΚ Αρκαδία 2020:  Υπό ένταξη το έργο Δίκτυο Ύδρευσης Τ.Κ. Βλαχέρνας Δήμου Τρίπολης προϋπολογισμού 564.516, 13 ευρώ.

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

ΤΑΠΤΟΚ Αρκαδία 2020:  «Υπό ένταξη το έργο Δίκτυο Ύδρευσης Τ.Κ. Βλαχέρνας Δήμου Τρίπολης προϋπολογισμού 564.516, 13 ευρώ».

Η Περιφέρεια Πελοποννήσου, πιστή στις αρχές της αειφορίας αλλά και έχοντας στόχο την εξασφάλιση επαρκούς και ποιοτικού νερού για ανθρώπινη κατανάλωση καθώς και εξασφάλιση εξοικονόμησης ύδατος από μείωση των διαρροών στα δίκτυα διανομής, προχώρησε στην ένταξη του έργου:

«Εσωτερικό Δίκτυο Ύδρευσης Τ.Κ. Βλαχέρνας Δήμου Τρίπολης» με Κωδικό ΟΠΣ 5044881 στο Επιχειρησιακό Πρόγραμμα «Πελοπόννησος 2014-2020», προϋπολογισμού  564.516,13 ευρώ.

Ο πρόεδρος του «Αρκαδία 2020» Πέτρος Τατούλης, εξέφρασε την απόλυτη ικανοποίηση του για την  ένταξη του έργου. Συγκεκριμένα ο κ. Τατούλης σημείωσε ότι: «Πρόκειται για ένα έργο το οποίο θα λύσει ένα πρόβλημα της περιοχής και αποτελούσε πάγιο αίτημα των ντόπιων κοινωνιών για την ανάπτυξη της περιοχής».

 

Τρίτη, 7 Μάιος, 2019 στις 9:00πμ | Κατηγορία: Εκλογές | Ν.Δ.Κ.
ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΣΤΟ ΝΟΜΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ, ΑΝΑ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟ.

Με την εκπνοή της προθεσμίας (τα μεσάνυχτα της Κυριακής 05/05/2019), για  την Περιφέρεια Πελοποννήσου, κατέθεσαν ψηφοδέλτια εννέα (9) συνδυασμοί:

Νέα Πελοπόννησος (Πέτρος Τατούλης)

1.ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΘΕΟΧΑΡΗ

2. ΚΑΤΣΙΑΔΡΑΜΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3. ΚΩΤΣΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΔΙΑΜΑΝΤΗ

4. ΛΑΛΟΥΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5. ΜΗΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ (ΚΟΛΟΒΟΥ) ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

6. ΜΠΑΚΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

7. ΜΠΑΞΕΒΑΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

8. ΜΠΕΡΔΟΥΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

9. ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ – ΚΟΡΩΝΗ ΚΛΗΜΕΝΤΙΝΗ (ΚΛΕΙΩ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

10. ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

11. ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

12. ΤΣΟΥΜΠΛΕΚΑ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΕΝΑ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

 

***

Πρωτοβουλία για την Πελοπόννησο (Παναγιώτης Νίκας)

1. ΔΟΥΡΙΔΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

2. ΚΑΜΠΙΣΙΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΚΑΤΣΙΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

5. ΜΑΓΓΑ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

6. ΜΠΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7. ΡΑΔΑΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

8. ΣΙΟΡΟΒΙΓΚΑ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) του ΧΑΡΙΛΑΟΥ

9. ΣΚΑΝΤΖΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

10. ΤΣΑΤΣΑΡΑΓΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

11. ΤΣΙΓΚΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

12. ΤΣΙΤΟΥΡΑ – ΚΑΖΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

***

Νέοι Δρόμοι (Γιώργος Δέδες)

1. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
2. ΓΚΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΔΑΛΙΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΔΑΝΕΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
5. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΤΖΕΝΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΚΟΝΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
7. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ
8. ΜΠΟΥΡΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
9. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
10. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
11. ΠΑΠΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
12. ΤΣΟΛΟΜΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΙΣΤΟΥ

***

Πελοποννησιακή Συμμαχία (Γιάννης Μπουντρούκας)

1. ΑΔΑΜΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
2. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΔΟΛΙΑΝΙΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΚΑΤΣΟΥΛΩΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
5. ΛΙΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΜΑΡΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7. ΠΑΠΑΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΑ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ
8. ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
9. ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
10. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
11. ΤΖΗΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
12. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

***

Λαϊκή Συσπείρωση (Νίκος Γόντικας)

  1. ΑΔΑΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΒΕΡΓΕΤΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΔΑΜΑΛΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  4. ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  6. ΛΑΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  7. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του  ΗΛΙΑ
  8. ΜΠΟΥΡΣΙΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  9. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  10. ΠΑΝΟΥΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  11. ΠΑΣΠΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  12. ΦΡΑΓΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του  ΙΩΑΝΝΗ

 

***

Πελοπόννησος Οικολογική (Δήμητρα Λυμπεροπούλου)

  1. ΓΑΡΔΙΚΙΩΤΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ
  2. ΓΙΟΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 
  3. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ
  4.  ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ 
  5. ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
  6. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΙΟΥΛΗ)
  7. ΠΑΡΔΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΑ)
  8. ΣΑΡΑΝΤΗ-ΚΥΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΛΕΛΑ)

 

***

Χρυσή Αυγή (Δημήτρης Τζεμπετζής)

  1. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
  3. ΚΑΡΑΒΕΡΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  4. ΚΑΤΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  5. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  6. ΛΑΓΙΟΥ ΑΤΕΤΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  7. ΤΣΙΟΔΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  8. ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΝΟΥ ΞΑΝΘΗ του ΧΡΙΣΟΣΤΟΜΟΥ
  9. ΨΑΡΟΜΠΑ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

 

***

Ανταρσία στο Μωριά

  1. ΓΕΩΡΓΑΝΤΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΗΛΙΑ
  2. ΓΕΩΡΓΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ
  3. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  4. ΗΛΙΑΔΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ-ΔΑΝΑΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
  5. ΚΑΣΣΕΛΟΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΜΠΟΤΣΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  7. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  8. ΠΑΠΑΧΡΟΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  9. ΣΜΑΡΔΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

 

***

Αγωνιστική Συνεργασία Πελοποννήσου (Θανάσης Πετράκος)

  1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΓΚΑΝΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  3. ΔΕΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
  4. ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
  5. ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  6. ΜΑΝΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  7. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  8. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  9. ΣΙΑΧΑΜΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  10. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  11. ΧΟΥΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
Δευτέρα, 6 Μάιος, 2019 στις 4:11μμ | Κατηγορία: Εκλογές | Ν.Δ.Κ.
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΣΤΗΝ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΕΒΙΔΙΟΥ, ΑΝΑ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟ.

Με την εκπνοή της προθεσμίας (χθες τα μεσάνυχτα της Κυριακής 05/05/2019), ξεκαθαρίστηκε ο αριθμός των συνδυασμών που θα είναι υποψήφιοι στις δημοτικές εκλογές. Για τον Δήμο Τρίπολης, ψηφοδέλτια κατάθεσαν επτά (7) συνδυασμοί:

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΜΕ ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ ΤΟΝ ΔΗΜΗΤΡΙΟ ΠΑΥΛΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΕΒΙΔΙΟΥ

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΑΡΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ

ΚΩΤΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΠΑΠΑΧΡΟΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΙΤ-ΠΑΝ) ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

***

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΜΕ ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ ΤΟΝ ΙΩΑΝΝΗ ΣΜΥΡΝΙΩΤΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΕΒΙΔΙΟΥ

ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗ – ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΟΥ ΠΟΛΥΤΙΜΗ του ΙΩΑΝΝΗ

ΕΙΚΟΣΙΔΕΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΚΟΝΤΟΡΑΒΔΗ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΠΑΝΟΥ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

***

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΜΕ ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ ΤΟΝ ΚΩΣΤΑ ΤΖΙΟΥΜΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΕΒΙΔΙΟΥ

ΚΟΥΤΣΟΥΓΕΡΑ – ΤΣΙΩΛΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΔΗΜΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΤΣΑΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   

***

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΜΕ ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ ΤΟΝ ΝΙΚΟ ΤΣΙΑΜΟΥΛΟ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΕΒΙΔΙΟΥ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΠΑΝΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΑΚΗΣ) του ΧΡΙΣΤΟΥ

***

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΜΕ ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ ΤΟΝ ΒΑΓΓΕΛΗ ΓΟΥΡΓΑΡΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΕΒΙΔΙΟΥ

ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΣΟΦΙΑ του ΘΕΟΦΑΝΗ

ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ- ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 ***

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΜΕ ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ ΤΟΝ ΔΗΜΗΤΡΙΟ ΒΟΣΝΟ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΕΒΙΔΙΟΥ

ΓΙΑΝΝΙΚΟΥ-ΚΑΡΕΛΛΑ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΚΑΝΕΛΛΟΥ)

ΣΤΡΕΜΠΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 ***

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΜΕ ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ ΤΟΝ ΚΩΣΤΑ ΚΑΤΣΑΦΑΝΑ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΕΒΙΔΙΟΥ

ΔΕΛΦΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΚΟΥΤΣΟΥΓΕΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΜΕΛΕΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Δευτέρα, 6 Μάιος, 2019 στις 3:32μμ | Κατηγορία: Εκλογές | Ν.Δ.Κ.
Οι συνδυασμοί για την τοπική κοινότητα Βλαχέρνας

Κατατέθηκαν στο Πρωτοδικείο Τρίπολης, δύο συνδυασμοί με υποψηφίους τοπικούς συμβούλους, για την τοπική κοινότητα Βλαχέρνας. Το Σάββατο κατατέθηκε ο συνδυασμός «Βλαχέρνα Μπορείς» και την Κυριακή κατατέθηκε ο συνδυασμός «Βλαχέρνα ξανά μπροστά».

Οι υποψήφιοι τοπικοί σύμβουλοι, ανά συνδυασμό, είναι οι παρακάτω:

Συνδυασμός «Βλαχέρνα Μπορείς»

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ-ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΖΕΤΑ) ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΟΛΛΙΝΤΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΖΙΜΗΣ) ΤΟΥ ΛΥΚΟΥΡΓΟΥ

ΜΕΓΡΕΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΟΥ

ΠΑΝΟΥΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΑΠΑΧΡΟΝΗ-ΜΕΓΡΕΜΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΤΣΑΡΟΥΧΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ) ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ

ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΥ

ΤΣΕΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

***

Συνδυασμός «Βλαχέρνα ξανά μπροστά»

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΚΟΛΛΙΝΤΖΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΚΟΥΤΣΟΥΓΕΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΥΖ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΠΑΠΑΧΡΟΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗ

ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

***

Ευχόμαστε σε όλους του υποψηφίους καλή επιτυχία.